TARAFTAR BAŞKANA SAHİP ÇIKTI

TARAFTAR BAŞKANA SAHİP ÇIKTI

Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı' nın gözaltına alınması Bolu' da önce şok etkisi yaratmış ve sessizliğe yol açmıştı. Dün bu konu ile ilgili taraftarların görüşlerini aldık. Taraftar üzgün, ancak Necip Çarıkcı' ya sahip çıkıyor. Kimle konuştuksa hep aynı cevapları aldık. Kısacası Taraftar Başkan Çarıkcı' nın arkasında.

ENGİN ERYILMAZ

Ben Başkanın gözaltına alınmasından büyük üzüntü duydum. Çünkü Sayın Çarıkcı, Boluspor' un Başkanıdır. Bizi temsil etmektedir. Ben Boluspor' un taraftarıyım. Bu Kulübün altyapısında sekiz yıl futbol oynadım. Ben Necip Başkanın suçsuz olduğuna inanıyorum. Taraftar olarak arkasındayız. Bazen eleştirsek de bu durumda başka türlü düşünmemiz mümkün değil. Bir an önce Başkanımızın aramıza dönmesini istiyorum. Duyduğuma göre 15 – 20 kişilik bir grup Başkanımıza destek vermeye gitmiş. Önümüzde bir Kartal maçı var. Artık futbolcularda bu maçta Başkanımız için oynasınlar.

HAKAN KODAR

Necip Çarıkcı' ya ne kadar kızsak da, tepki göstersek de o bizim Başkanımızdır. Başına gelenler için üzüldüm. Ben Başkanın yanlış bir şey yapacağına inanmam. Nasıl bir insan olduğunu bütün Bolu biliyor. Bir an önce Boluspor' un başına dönmesini diliyorum. Ben bu kongre kararını da doğru bulmuyorum. Osman Gürsoy' da ayrılmamalı. Osman ağabeyi de 20 senedir tanırım. Bu insanlar doğru insanlardır. Yönetimin taraftar tepki gösterdi diye böyle bir karar almasını anlayamadım. Sanıyorum biraz fazla kulak vermişler. Bir Sakaryaspor'u, Bir Kocaelispor‛u görüyoruz. Borç altındalar. Boluspor'un kimseye borcu yok. Necip Çarıkcı ve Osman Gürsoy gibi yöneticilerimiz ayrılırsa onlardan daha iyilerini bulabilecek miyiz? Böyle bir şey olursa Boluspor düşüşe geçer.

ORHAN ACAR

Ben olayı yeni duydum. Ancak Necip Çarıkcı' nın ne kadar dürüst bir insan olduğunu hepimiz biliriz. Bir an önce Kulübümüzün başında görmek istiyoruz. Ben bu yönetimin görevi bırakmasını da istemiyorum. Daha önce başkaları yönetti, ne hallere düştük. Bu Kulüp 3. ligleri gördü. Necip Çarıkcı 6 yıl boyunca başarılı oldu. Bizim hedefimizi büyüttü. Hafta sonu Boluspor' a Kartal karşısında başarılar diliyorum. Seyircisiz oynanacağı için İstanbul'a gidemeyeceğim. Ama yüreğimiz Boluspor' la olacak. Bu maçı Necip Çarıkcı için alalım. Bugün birlik beraberlik zamanı. İyi dost kötü günde belli olur. Kırgınlıkları dargınlıkları bir kenara bırakalım.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.