Tesis mi? Çiftlik mi?

Tesis mi? Çiftlik mi?

İl Özel İdare tarafından işletilen Karacasu Küçük Kaplıca tesisleri hakkında Mehmet Özdemir'in iddiaları çok tartışılacak. 7 yıl boyunca tesiste farklı hizmet alanlarında çalışan ve baskılar nedeniyle işinden ayrılmak zorunda kalan Özdemir,tesisin çiftliğe çevrildiğini iddia etti.

Mehmet Özdemir, Karacasu Küçük Kaplıca Tesisleri'nde yaşanılan olaylarla ilgili gazetemize şok açıklamalarda bulundu. Özdemir yaptığı açıklamada, “Tesiste verilen hizmetlerin karşılığında ödenmesi gereken ücretlerle ilgili çeşitli iltimaslar yapılıyor. Kimilerine verilen hizmetlerin karşılığında düzenlenen adisyonlar hiç kesilmiyor. Personel arası ilişkiler de çok tartışılır boyutta ve adam kayırmacılık had safhada. Tesise banyo yapmak ya da diğer hizmetlerden faydalanmak için gelen bazı müşterilerden hiç hesap alınmıyor. Tesisin restoran bölümünde her konuda yolsuzluk yapılıyor. Restorana ve tesisin diğer bölümlerinde satın alma ile ilgili ciddi sıkıntılar var. Tesise satın almalarda ne kadar girişin yapıldığını kimse bilmiyor ve takip edilmiyor” dedi.

ELLERİNDEN GELEN BASKIYI YAPTILAR

Yaşanılanlara karşı çıktığı için işinden olduğunu ifade eden Özdemir, sözlerine şu şekilde devam etti: “Ben bu olayları görüp karşı çıktığım için tesisin müdürü Sinan Bey'le ters düştüm. Beni işimden etmek için ellerinden gelen baskıyı yaptılar. Yaşanılan sıkıntıları çeşitli mercilere yansıttık. Sorunların giderilmesi için bir AK Parti il binasında bir toplantı yapıldı. Gece saat 11'de yapılan toplantıya İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, Recai Namdar, Dr. Taner Lâçin, Erol Özak ve tesiste çalışan 6 kişi katılarak, tesiste yaşanılan sorunları konuştuk. Ben de o toplantıdaydım, mevcut sıkıntılarımızı anlattık ama bugüne kadar herhangi bir değişiklik olmadı. Bütün bu haksızlıklara karşı çıktığım için gül gibi işimi kaybettim.”
 HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.