“Yarım kalan işler bitecek”

Yerel seçimlere kısa bir zaman kala çalışmalarına hız veren Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Şükrü Gülez, Semerkant ve Büyük Cami Mahallelerinde ziyaretlerine devam etti. Gülez, “Hiçbir vatandaşımız da mevcut yönetim değiştiği zaman işlerin yarım kalacağından şüphe duymasın. Çünkü bunlar görevdeyken dahi yaptıkları işleri hep yarım bıraktılar, tamamlamayı beceremediler. Biz yarım kalan ve yanlış yapılan işleri tamamlamak ve düzeltmek için buradayız” diye konuştu.

Yerel seçimler hakkında değerlendirmelerde bulunan MHP Belediye Başkan Adayı Gülez; “Türkiye genelinde halkımızın MHP'ye karşı büyük bir teveccühü var. 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonundan sonra halkımız artık kurtuluşun MHP'de olduğunu görüyor. Bu işaretlere yerelde de tanık oluyoruz. Vatandaşlarımız ulusal anlamda yaşananların hemen hemen hepsinin yerelde de yaşandığını ve artık bu kokuşmuş düzenin bir an önce bitmesi gerektiğini söylüyor. Bu seçimlerde bütün illerde olduğu gibi Bolu'da da MHP'nin büyük bir zafer kazanacağına inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Halkın belediyesi sözünü verdi
Söz söyleme sırasının vatandaşlarda olduğunu belirten Şükrü Gülez; “Biz her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızı dinliyoruz. Çünkü bugüne kadar onları kimse dinlememiş ve dertlerine derman olunmamış. Biz onların sorunlarını not alıyoruz. Ve diyoruz ki, burada asıl olan sizlersiniz. Biz size hizmet için bu göreve talip olduk. Siz söyleyeceksiniz biz dinleyeceğiz ve isteklerinizi yerine getireceğiz. Bizim görevimiz budur. Bu görevimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Biz baskı yapmak ve elimizdeki imkanları şahsi menfaatlerimiz için kullanmak adına bu göreve talip olmadık. Biz halkımızın sorunlarına derman olmak için yola çıktık. Rabbim bu teşkilata bunu nasip ederse, Bolu bugüne kadar yaşamadığı bir belediyecilik anlayışıyla tanışacak” cümlelerini kullandı.

“Şahıslarla değil yapılanlarla ilgileniriz”
Hiçbir zaman şahıslara yönelik siyaset yapmadığını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Gülez; “Biz mevcut yönetimin yaptığı işleri eleştirdik. Şu iş olmadı veya bu işi şöyle yapsaydınız daha iyi olurdu dedik. Kişiler bizi asla ilgilendirmez. Lakin elindeki yetkileri kullanarak birileri bu şehre ihanet ediyorsa ona da müsaade etmeyiz. Biz yapılan yanlışları dile getirerek doğrusunu göstermeye çalışıyoruz. Hiçbir vatandaşımızda mevcut yönetim değiştiği zaman işlerin yarım kalacağından şüphe duymasın. Çünkü bunlar görevdeyken dahi yaptıkları işleri hep yarım bıraktılar, tamamlamayı beceremediler. Biz yarım kalan ve yanlış yapılan işleri tamamlamak ve düzeltmek için buradayız. Bolu'nun yıllarının heba olmaması için buradayız. Bu şehrin yeni bir kadroyla, yeni bir heyecanla büyümesi ve modern bir şehir olması için buradayız” dedi.


- Bolu Gündem, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.bolugundem.com/haber/11912564/yarim-kalan-isler-bitecek