Fatih Metin'e anjiyo yapıldı Başbakan Erdoğan ziyaret etti

Ak Parti'nin Afyonkarahisar'da düzenlenen 22'nci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katılan Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, sabah saatlerinde kalp krizi geçirdi. Hastanede tedavi altına alınan Metin'e anjiyo yapıldı. Metin'i Başbakan Erdoğan da ziyaret etti.

Ak Parti'nin İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın düzenlendiği NG Güral Termal Otel'de konaklayan Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin'in sabah saatlerinde kalp krizi geçirdiği kaydedildi. İlk müdahalesi AKP'nin doktor milletvekilleri ve sağlık görevlileri tarafından yapılan Metin, ambulansla Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Anjiyo yapıldı
Metin daha sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edildi. Anjiyoda Fatih Metin'in iki damarının tıkalı olduğu belirlenirken, içerden yapılan müdahale ile bir damarının açıldığı söylendi.
Bakan Yardımcısı Fatih Metin'i partilileri bir an yalnız bırakmadı. Ziyaretçi akınına uğrayan Metin'i Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan R. Tayyip Erdoğan da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Bolu Gündem ailesi olarak Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin'e geçmiş olsun der, Allah'tan acil şifalar dileriz.

- Bolu Gündem, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.bolugundem.com/haber/11935998/fatih-metine-anjiyo-yapildi-basbakan-erdogan-ziyaret-etti