Serin iddialı konuştu

Ak Parti Dörtdivan İlçe Başkanlığı görevine yeni atanan Şahin Serin iddialı konuştu. Serin, “Ak Parti olarak ilçede görülmemiş bir başarıya imza atacağız” dedi.

Dörtdivan’ın çiçeği burnunda İlçe Başkanı Serin, hem belediye başkanlığı hem de il genel meclisi oylarını artıracaklarını belirterek, “Geçtiğimiz 2009 yılı Yerel seçimlerinde partimizin gösterdiği başarı çıtasını daha yukarı taşımak için gereken tüm önlemleri alacağız. 2014 Seçimlerinde ilçemizde görülmemiş bir oy oranına ulaşacağımızı herkes görecek. Tüm çalışmalarımızı vatandaşımızın bizi daha iyi anlamasına yönelik yapıyoruz.

“Dörtdivan’ı şahlandıracağız”

Kendimizi daha iyi anlattığımız oranda halkımızın Ak Parti’ye daha fazla teveccüh göstereceğine olan inancımız tam. Gerek il Genel Meclisi Adaylarımız gerekse Belediye Başkan adayımız çok çalışarak önümüzdeki bir ayı iyi değerlendireceklerdir. Bu süreçte diğer tüm partilerimizin adaylarına da başarılar diliyorum” dedi.

Ak Parti olarak rüya projeler ürettiklerini söyleyen Dörtdivan İlçe Başkanı Şahin Serin, “Biz gücünü halktan alan halka hizmeti hakka hizmet sayan bir anlayıştan geliyoruz. Biz Dörtdivan’ı şahlandırmak için geliyoruz” diye konuştu.

- Bolu Gündem, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.bolugundem.com/haber/11967852/serin-iddiali-konustu