BTP 7M MODELİYLE GELİYOR

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Bolu il Başkanlığı 30 Mart Yerel seçimleri hazırlıklarına devam ediyor. Köroğlu Otelde basın mensupları ile bir araya gelen BTP üyeleri ve Belediye Başkan adayları, yerel seçimlerde Bolu ve tüm ilçelerinde iddialı olduklarını belirtti. BTP, Bolu için 7M ismini verdikleri projelerini açıkladı.

Açılış konuşmasını yapan BTP Bolu Merkez İlçe Başkanı Mustafa Yağcı; “Türkiye ve özelde Bolu, bu seçimlerde sadece Belediye başkanını, il genel meclis üyelerini veya muhtarlarını seçmeyecek. Bu seçim de bizler yolsuzluk, hırsızlık, paralel devlet yapılanması söylemleri ve bu süreçte yine mağduru oynayan kirli siyasetçileri, bölünmüşlüğü sürüklenen ülkemiz için kaderimizi seçeceğiz. Yani şunu diyeceğiz sevgili Bolulular; 'Ey başbakan ve kadrosu; sizleri ve paralel yapı dediğiniz suç ortaklarınızı veya size benzer icazeti yurt dışında arayanları artık istemiyoruz” dedi.

BTP'den kadın aday
BTP Bolu Mengen- Gökçesu Belde Belediye Başkan adayı Zeliha Ağladıoğlu ise konuşmacılara hoş geldiniz dedikten sonra, BTP'nin Türk kadınına yönelik projeleri ve yerel yönetim anlayışında BTP'nin kadına verdiği önemi vurgulayan bir konuşma yaptı. Ağladıoğlu, BTP Genel Başkanı Haydar Baş'ın Milli Ekonomi Modelinde kadına verilen hakları tek tek sıraladı. Ev hanımlarına maaş, vatandaşlık maaşı, çocuk maaşı, doğum ikramiyesi ve gençlere yönelik sınavsız üniversite projelerinden bahsetti. Yerel yönetimlerde de Sosyal Belediyecilik anlayışına değindi.
BTP Mudurnu Belediye Başkan adayı adına konuşma yapan Nuriye Ulusoy, “Bizler BTP olarak tüm Bolu'ya ve Mudurnu'muza hizmet etmek için ciddi bir altyapı ile gece gündüz çalışmak için geliyoruz” dedi.
Ulusoy'un ardından söz alan BTP İl Başkan Yardımcısı ve Seçim Komisyonu Başkanı İsmail İnceayan, BTP'nin belediyecilik anlayışına değinerek projelerini genel başlıklar halinde açıkladı. “Önümüzdeki günlerde yapılacak olan 30 Mart yerel seçimleri için çalışmalarımız hızla devam ediyor. BTP olarak Türkiye genelinde 30 Büyük şehir ve 51 ilde, Tüm ilçe ve beldelerde eksiksiz seçime giren iddialı bir partiyiz. Bolu Teşkilatı olarak güçlü projelerimizle geliyoruz.
Bolumuz için şimdiden Hayırlı olsun.
'Bolu Yeniden Doğacak, Yeni Bolu'nun ortaya çıkması için, Eski anlayışların kaybolması gerekir, Yeni Bolu'yu birlikte inşaa edelim, BTP'yi iktidar edelim, Gelin Hep birlikte Başkanlarımızı seçelim, Bolu'da İş olacak, Aş olacak, başkanlarımızla, Bolu Yeniden doğacak' diyorum. Çünkü, tüm belediyelerimizde Bolu'muzu, yedi özellikte merkez konumuna yükselteceğiz.
Ana başlıklarıyla Biz bu projelerimize 7M projesi diyoruz.
1- Çağdaş Kent Merkezi Bolu, 2-Sosyal belediyecilik Merkezi Bolu, 3-İstihdam Merkezi Bolu, 4-Sağlık Merkezi Bolu, 5-Turizm Merkezi Bolu, 6-Kültür Merkezi Bolu, 7-Spor Merkezi Bolu
Bu 7 maddenin yanı sıra Kentimizin Doğal dokusunu koruyarak, Halkımızı tertemiz havaya, tertemiz suya kavuşturacağız.

BTP BOLU İLİ, İLÇE VE BELDE'LERİNDEKİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
BTP Bolu Belediye Başkan Adayı Suat Hayri Sapmaz
BTP Bolu Gerede İlçesi Belediye Başkan Adayı İsmail İnceayan
BTP Bolu Mengen İlçesi Belediye Başkan Adayı Necati Yağcı
BTP Bolu Kıbrıscık İlçesi Belediye Başkan Adayı Muhasebeci Mesut Dikici
BTP Bolu Dörtdivan İlçesi Belediye Başkan Adayı Bülent Remzi Erze
BTP Bolu Yeniçağa İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa Yağcı
BTP Bolu Merkez Karacasu Beldesi Belediye Başkan Adayı Süleyman İnceayan
BTP Bolu Seben İlçesi Belediye Başkan Adayı Hayrettin Türkcan
BTP Bolu Mudurnu İlçesi Belediye Başkan Adayı Nurettin ULUSOY
BTP Bolu Göynük İlçesi Belediye Başkan Adayı Sefer Alagöz,
BTP Bolu Mengen Gökçesu Beldesi Belediye Başkan Adayı Zeliha Ağladıoğlu
BTP Bolu Mudurnu Taşkesti Beldesi Belediye Başkan Adayı Muhammed Madencioğlu
Son konuşmacı olarak kürsüye davet edilen BTP Bolu Belediye Başkan Adayı Suat Hayri Sapmaz; “Belediyecilik kaldırım, park bahçe belediyeciliğinden ibaret değildir. Bu hizmetler zaten belediyelerin asli görevleridir. BTP olarak bizler belediyecilik anlayışımızda insanımıza istihdam yaratacak projelerle geliyoruz.
Seçim sürecinde bu iddialı projelerimizi siz değerli basınımızla ve Bolu halkı ile detaylı olarak paylaşacağız” dedi.
Sapmaz ayrıca; AKP'nin Bolu'nun dört bir yanında hukuk devletini hiçe sayarak binaların yüzlerine astığı, seçime giren tek parti imajı vermeye çalıştığı reklam brandalarını “despotizm” olarak niteledi ve şu ifadelerle devam etti; “ Bu seçimler Türk milletini, Türkiye Cumhuriyetini, hukuk devletimizi ve hatta toprak bütünlüğümüzü tekrar geri alma seçimidir.
Rusya Duma meclisinde yaptığı konuşma ile Kapitalizmi sessiz bir devrimle yok eden Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş ve Milli Ekonomi Modelinin yerel belediyecilik anlayışını hayata geçirme seçimidir. Bu seçim Bolu'muzun kökez suyunu dahi artık içilmez bir hale getirenlerden kurtulma seçimidir.”


- Bolu Gündem, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.bolugundem.com/haber/12006179/btp-7m-modeliyle-geliyor