AKP BOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI; ‘Çalışmalar yeterli değil’

Belediye ekiplerinin karla mücadelesinin başarılı olduğunu, fakat her yere yetişemediklerini belirten AKP Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, “Ekipler gayretli olarak çalışıyorlar. Fakat yalnızca İzzet Baysal Caddesi’nin açılması ile iş bitmez. Çalışmalar her yerin temizlenmesi için yeterli değil. Böyle kriz dönemlerinde Belediye’nin diğer ekiplerinin de çalışmalara katılması lazım” dedi.

Havanın çok soğuk olmasına rağmen, Belediye ekiplerinin özveri ile çarşı içindeki kar ve buzları temizleme çalışmalarının takdir edilmesi gerektiğini belirten Alaaddin Yılmaz, “Çalışmaların yalnızca İzzet Baysal Caddesi’nde yapılması işin tam olarak bitirilmesini engelliyor. Örneğin, Hastane önünde, Canip Baysal Okulu’nun önünde büyük problem var. Ara sokaklara girilemiyor bile. Yayalar yürüyemiyor, köy yolları bile daha güzel” dedi.

Karın etkisini kaybettiğini, buna rağmen çalışmaların bitirilemediğini belirten Yılmaz, “Herkes süratle üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Bu tür kriz durumlarında Belediye’nin diğer ekiplerinin de bu çalışmalara katılması gerekir” şeklinde konuştu.

- Bolu Gündem, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.bolugundem.com/haber/12037829/akp-bolu-belediye-baskan-adayi-calismalar-yeterli-degil