İsmetpaşa caddesi çift yönlü oldu

Daha önce tek yönlü araç trafiğine açık olarak kullanılan İsmetpaşa ve Fevzipaşa Caddeleri Bolu Belediyesi tarafından yeniden düzenlenerek çift yönlü araç trafiğine açıldı.
Bolu Belediyesi tarafından iki yıl önce başlatılan Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark’ı Projesi çalışmalarının tamamlanması ile beraber İsmetpaşa ve Fevzipaşa Caddesi’nde asfaltlama ve kaldırım çalışmaları yapıldı.
Bu çalışmalardan sonra ise yol çizgi çalışması, yaya geçidi işaretlemeleri, düşey işaretlemeler yapılarak yol çift yönlü olarak araç trafiğine açıldı.
Diğer düzenlemeler de devam ediyor
Çift yönlü yol sayesinde Hastane Caddesi ve İsmetpaşa Caddesi üzerinden gelen sürücüler Gölyüzü Mahallesi’ne, oradan da D-100’e çıkma imkanı buldular. Diğer taraftan ise Fevzi Paşa Caddesi’nden İzzet Baysal Caddesi’ne ulaşım imkanı sağlanmış olundu.
Bunun yanı sıra Bolu Belediye Başkanlığı tarafından kent içi trafik ve ulaşım planları çerçevesinde şehir merkezinde bulunan cadde ve sokaklarda trafik yön düzenlemeleri, kaldırım ve asfaltlama çalışmaları, bisiklet yolu ile açık ve kapalı otopark düzenleme çalışmaları da aralıksız bir şekilde devam ediyor.


- Bolu Gündem, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.bolugundem.com/haber/12055113/ismetpasa-caddesi-cift-yonlu-oldu