YILIN EN'LERİ ANKETİNDE SON 4 GÜNE GİRERKEN... Heyecan dorukta

YILIN EN'LERİ ANKETİNDE SON 4 GÜNE GİRERKEN... Heyecan dorukta

Bolu Gündem'in başlattığı ve Bolu'da yeni bir heyecan başlatan “YILIN EN'LERİ” anketinde heyecan dorukta. Ankette son 4 güne girerken, okuyucularımızdan gelen anket formları gazetemize ulaşmaya devam ediyor.

İşte gelen formlara göre ankette son durum:

Dün saat 11.00 itibariyle, Daire Müdürleri kategorisinde aktiflerde Orman Bölge Müdürü Sırrı Köstereli birinci sırada ki yerini korurken, ikinci sırada Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nurhan Yılmaz var.

COŞKUNYÜREK İLK SIRADA

Siyasetçiler kategorisinde ise sıralama sürekli değişiyor. Aktiflerde ilk sırada AKP Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek var. Siyasilerde pasif bölümünün başını ise AKP'den Fatih Metin çekiyor.

İş Adamları kategorisinde ise Mert Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karatağ aktiflerde ilk sırada yer alırken, yine aktiflerde Tanju Çizmeci ikinci sırayı çekiyor.

NİLGÜN ÖZERDOĞAN İLK SIRADA

Yılın en aktif bankacıları kategorisinde Denizbank Müdürü Nilgün Özerdoğan ilk sırada yer alırken, pasif bölümünün ilk sırasında TEB'in Müdürü Ahmet Gümüş var.

Oda, dernek ve sendikalar kategorisinde aktifler de ilk sırada Tabipler Odası Başkanı Dr. Sedef Akdoğan var. Pasif bölümünde ise meslek odalarına tepki devam ediyor. Bolu TSO'dan tutun da BOSİAD'a kadar, oda başkanlarına büyük bir tepki var.

En Aktif Belediye Başkanlarının ilk sırasında Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz var. Pasif bölümünde ise ilk sırayı Gökçesu Belediye Başkanı Vahit Aydın çekiyor.

HANCIOĞLU İLK SIRADA

Muhtarlar kategorisinin Aktif bölümünün ilk sırasında Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Selma Hancıoğlu yer alıyor. Pasif bölümünün ilk sırasında ise Dağkent Muhtarı Mustafa Gülçakır var.

Son olarak eğitim kurumlarında ise aktif bölümünün başını Ülkem Dershanesi çekerken, pasif bölümünde ilk sırayı Birey Dershanesi alıyor.

TAM LİSTE GAZETEMİZDE

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.